Zbulohet strategjia e re / PS fiton mandatin e 3-të, rikthehet Fatos Nano

Fatos Nano, ish-kryeministri socialist, mund të rikthehet sërish në ‘shtëpinë e vjetër’

Gazetari Bledi Mane ka hedhur idenë se Fatos Nano në zgjedhjet parlamentare të Qershorit 2021 do jetë imazhi i një mandati të 3 të së majtës.

“STRATEGJIA E RE SOCIALISTE, FATOS NANO KRYETAR PARLAMENTI, EDI RAMA KRYEMINISTËR. Popullariteti i Nanos pavarësisht mungesës vizive publike ka një rritje dhe kjo do të sjellë fitoren e madhe”- shkruan Mane.