VIDEO/ Aksident në superstradën Lezhë -Shkodër, makina del nga rruga, plagoset shoferi

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër. Ngjarja ndodhi pranë fshatit Balldre.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se një automjet ka dalë nga rruga, dhe për pasojë drejtuesi i mjetit është plagosur.

Mësohet se shoferi udhëtonte i vetëm në makinë, ndërsa është transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit