Çfarë po ndodh?! Në fshehtësi të plotë, kreu i SHISH, Lleshaj, Gjonaj te kryeprokurori Çela, detajet

Pa u njoftuar nga mediat ministri i Brendshëm Sandër lleshaj, Ministrja e Financave Anila Denaj, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj si dhe kreu i SHISH Helidon Bendo, kanë zhvilluar një takim ditën e sotme me kryeprokurorin Olsjan Çela.

Lajmin e ka publikuar Abcneës.al.

Mësohet se ky Komitet i thirrur nga Ministri i Brendshëm Sander Lleshaj, ka diskutuar dhe shkëmbyer informacione, ku në fokus ka qenë ecuria e Operacionit Forca e Ligjit, dhe lufta kundër kr.im.it.

Nuk janë bërë të ditura më tepër detaje rreth këtij takimi.