VIDEO Epike/ “Poshtë korona, liri e popullit” qytetari përkëdhel nga ‘faqet’ politikanët: Shife Lulin, shife Lulin, hehehe na morët në qafë

Video e mëposhtme po shpërndahet masivisht nëpër rrjetet sociale teksa ideja brilante e një pronari biznesi gjatë karantinës, ka bërë që klientët e tij të krijojnë situata komike me figurat qëndrore të politikës në ven.

Djali në video dëgjohet sikur bashkëbisedon me politikanët, që në fakt janë thjeshtë fotografi, kur Ramën e quan komandant, Metën Likja dhe Bashën xhan teksa shprehet se po konsumon kafe në shoqërinë e tyre..

Përshëndetje, Poshtë korona, liri e popullit. O kamandant, hehe, je si shpirt, shife Likja, shife Likja, shife Likja, Like ça ke bërë? Mirë? Shife Lulin, Luli hajde këtu ti, ty të kam xhan unë se ti je kot fare. O komandant, hë mo, ja po pi një kafe me grupin. O popull kot, ça bën kështu se na morët në qafë. U viktimë. Shife kafja këtu, shife sa e bukur. Hajde t’përqaf, ika, po ju kap njëherë të treve, hajde poshtë korona liri e popullit, t’përqaf.