E gjithe policia “zbret” ne rrugët e Shkodra, ja sa forca u angazhuan sot (DETAJE)


Shkodra eshte zgjuar kete të mërkurë e “blinduar” nga forcat e Policisë së Shtetit. Zbatimi i leje daljeve, ndëshkimi i personave pa autorizime dhe këshilli i qytetarëve që të rrinë në shtëpi, ka vënë në levizje të gjithë Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Shkodrës.

Burime për eetimes bëjnë me dije se gjatë ditës së sotme janë angazhuar rreth 200 efektivë të Policisë, ku gjatë ditës së sotme përvec forcave të policisë vendore të Shkodrës i janë bashkangjitur edhe efektive të shqiponjave që kanë mberritur nga Tirana.

Policia e rendit, Policia e Qarkullimit Rrugore, Patrullat levizëse dhe Forcat Shqiponja, kanë qënë të gjitha në terren që prej orëve të para të mëngjesit, duke kthyer Shkodrën në një “arenë” të Policisë së Shtetit.
Në të gjitha rrugët kryesore të Shkodrës, por jo vetëm ka pasur prezencë të shtuar të policisë duke i bërë të qartë shkodranëve se e vetmja detyrë e tyre është të qëndrojnë në shtepi dhe nuk do të ketë asnjë tolerim për shkelësit.

Sa i takon ndëshkimeve, sipas të njëjtave burime deri tani, janë vendosur rreth 100 masa administrative me gjobë ndaj këmbësorëve.

20 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 12. https://amd1080.com/
  I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this hike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.