Ti je ëngjëlli i Zotit, të ka dërguar perëndia të shpëtosh botën, Rama nuk përmbahet pas ironisë së qytetarit Ti mua më merr të keqen

Kryeministri Edi Rama ka replikuar sot me qytetarët në Facebook, ku u është përgjigjur shqetësimeve. Por jo me të gjithë është sjell njësoj, pasi një qytetari, i është përgjigjur ashpër. Me anë të një komenti qytetari shpreh ironi ndaj Kryeministrit, po ky i fundit i ka thënë se i merr të keqen.


Qytetari Jo ti ske ber gje ti je engjelli i zotit te ka derguar perendia per te shpetuar boten ! E para dhe me kryesorja ato qe kan bere vete qe Po e thua dhe vete pse kto persona jan akoma te lire Pikerisht se je ber pal me ata dhe ashtu ka qen nga fillimi! Te operacioni fshesa e ke vendin dhe ti o mjeshter se mos te shkon mendja ndryshe

Rama Ti dhe kush mendon si ti me merr te keqen mua, se nuk kam ardhur te shpetoj boten po jam zgjedhur te bej nje pune, qe do ta vleresosh mbase kur te kalojne ca vite, ndersa pyetja jote e ka pergjigjen shume te thjeshte dhe ska te beje me berjen pale Une nuk jam as prokuror, as gjykates dhe ajo qe kam bere une per te rindertuar drejtesine, do jete nje nga arsyet pse ty vete, pas ca vitesh do te te vije pak zor nga ky komenti sot!

24 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 3. I think this is among the most significant information for me.

  And i am glad reading your article. But wanna remark on few general things, The site style is perfect, the articles is really nice :
  D. Good job, cheers

 4. Hello there, I do think your web site could possibly be having internet browser
  compatibility issues. Whenever I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in I.E.,
  it has some overlapping issues. I just wanted to
  give you a quick heads up! Besides that, wonderful blog!

 5. I’m curious to find out what blog platform you are using?

  I’m having some small security issues with my latest website and I would like to find something more risk-free.
  Do you have any solutions?

 6. I’m extremely inspired together with your writing skills and also
  with the layout in your blog. Is that this a paid subject matter or did you customize it your self?
  Either way keep up the nice quality writing, it’s rare to look a nice blog like this one nowadays..

 7. Attractive component to content. I just stumbled upon your website and in accession capital to say that I
  get in fact loved account your weblog posts. Any way I will be subscribing for your augment and even I fulfillment you access consistently
  quickly.

Leave a Reply

Your email address will not be published.