Koronavirusi/ MSH jep të dhënat e fundit: 400 të prekur në Shqipëri, 17 raste të reja

Rastet e të prekurve me koronavirus në Shqipëri janë rritur në 400 persona, 17 prej tyre raste të reja të konfirmuara sot.

Po ashtu kemi 23 të shëruar në 24 orë, duke e cuar në 154 numrin e të shëruarve. Përditësimi u bë i ditur sot nga Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico.

Kujtojmë që deri tani në vendin tonë kanë humbur jetën 22 persona.

Rastet më të shumta të të infektuarve janë regjistruar në Tiranë, Shkodër e Durrës. Sot kemi ne Tiranë 9 raste te reja, ne Elbasan 1 rast, Fier 6 raste dhe Shkodër 1 rast.

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.