“Zot si nuk pate mëshirë” miqtë e 28 vjeçarit shkodran që vdiq në Itali përlotin rrjetin (FOTO)

Miqtë e luçjan Elezit, shqiptarit që vdiq në banesën e tij në Itali kanë përlotur rrjetin me dedikime prekëse.

Në shumë statuse në rrjetet sociale, miqtë dhe të njohurit e tij kanë shkruar vargje prekëse, teksa shtojnë se ishte shumë shpejt që i njohuri i tyre të shkonte në Parajsë.

28 vjeçari, me banim në komunën e San Giovanni di Fassa-Sèn Jan, ishte larguar nga spitali në Rovereto rreth dhjetë ditë më parë, pasi kishte pasur shenja përmirësimi nga koronavirusi.

Gjendja e tij kur ishte shtruar në spital kishte qenë e rënduar, por me kalimin e ditëve përmirësimet kishin qenë të dukshme, dhe testi i parë e kishte nxjerrë atë negativ me Covid19, ndërsa priste të bënte testin e dytë konfirmues. Gazeta SHQIP i shpreh ngushëllime familjes

2 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.