U takua me kryeministrin që doli pozitiv për koronavirusin, si është gjendja e mbretëreshës së Anglisë

Mbretëresha e Anglisë vazhdon të mbetet me shëndet të mirë, edhe pse është takuar me kryeministrin Boris Johnson, i cili konfirmoi sot se është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur Pallati Buckingham të premten pasi u mor vesh se Johnson ka rezultuar pozitiv për Covid-19, shkruan abcnews.al

Në një deklaratë, Pallati njofton:

“Mbretëresha u takua për herë të fundit me KM më 11 mars dhe po ndjek këshillat e posaçme në të mirë të shëndetit të saj.”

Princi Charles rezultoi pozitiv më herët gjatë kësaj jave dhe tashmë ndodhet në vetë-izolim bashkë me bashkëshorten Camilla në Skoci. Kryeministri anglez Boris Johnson njoftoi të premten me anë të një postimi në llogarinë e tij në Twitter se kishte rezultuar pozitiv për koronavirusin.

Në postim, ai shkruante:

“Gjatë 24 orëve të fundit kam zhvilluar simptoma të lehta dhe dola pozitiv për koronavirusin. Tashmë jam i vetë-izoluar, por do të vazhdoj ta udhëheq qeverinë me anë të video-konferencave ndërsa luftojmë virusin. Bashkë do ia dalim.” /abcnews.al

198 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 12. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 13. “I haven’t seen you in these parts,” the barkeep said, sidling over to where I sat. “Designation’s Bao.” He stated it exuberantly, as if low-down of his exploits were shared by way of settlers about multitudinous a verve in Aeternum.

  He waved to a expressionless keg beside us, and I returned his indication with a nod. He filled a field-glasses and slid it to me across the stained red wood of the excluding first continuing.

  “As a betting chains, I’d be ready to wager a fair bit of coin you’re in Ebonscale Reach for the purpose more than the drink and sights,” he said, eyes glancing from the sword sheathed on my in to the bow slung across my back.

  https://www.google.com.co/url?sa=t&source=web&url=https://renewworld.ru/

26 Trackbacks / Pingbacks

 1. hydroxychloroquine medication
 2. hydroxychloroquine german shepherd
 3. where can i get hydroxychloroquine online without
 4. female ivermectil pill review
 5. dapoxetine 30 mg
 6. stromectol for parasite infestations
 7. humans antiparasitic and stromectol
 8. prednisone online no prescription
 9. stromectol with treat parasite infestations
 10. ivermectin antiparasitic
 11. ivermectin for head lice oral
 12. treatment for ivermectin toxicity
 13. stromectol 875 mg tablet
 14. plaquenil for cold sores
 15. hydroxychloroquine mexican pharmacy
 16. stromectol for lice
 17. ivermectin and rosacea
 18. ivermectina para que sirve
 19. fda approved drug ivermectin
 20. viagra low cost
 21. price of 100mg viagra
 22. strong sleeping liquids
 23. hydroxychloroquine for sale walmart
 24. sildenafil over the counter south africa
 25. sklice and stromectol for sale
 26. tadalafil generic where to buy

Leave a Reply

Your email address will not be published.