FOTO / Ndodh mrekullia, shërohet nga koronavirusi 103 vjeçarja

Një 103 vjeçare është shëruar nga koronavirusi, pas 6 ditëve trajtimin në një spital në Wuhan.

Gjyshja Zhang Guangfen ka lënë spitalin pasditen e djeshme, në gjendje të mirë shëndetësore.

Ajo është pacientja më e vjetër e shëruar nga koronavirusi në Kinë dhe në gjithë botën.

“Zonja Zhang është trajtuar në më pak se një javë, pasi nuk kishte probleme të tjera shëndetësore” tha mjeku i saj, Zeng Yulan.

6 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.