Avionet ulen ne Kune/ Qytetari denoncon tek Berisha

Ish kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një denoncim të një qytetari dixhital

Qytetari shkruan se në Kune të Lezhës janë ulur avionë me dr ogë dhe dy furgona ishin duke i pritur aty në zonë.

Ngjarja sipas qytetarit ka ndodhur dy ditë më parë, ndërkohë që bashkë me mesazhi denoncuesi dixhital ka nisur edhe disa foto të avionëve që pretendon se ishin me dr ogë.

Postimi i plotë

Narkoflota e Narkoshtetit nuk ndalet! Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

“Përshëndetje z.Berisha në Lezhë sot më datën 1 mars të 2020 në Kune të Lezhës janë ulur dhe ishin dy furgona duke pritur aty” shkruan qytetari.

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.