Meta del nga Presidenca! Përulet duke bërë shqiponjën me duar

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka dalë nga Presidenca me dy gishta lartë dhe pak hapa më tutje është përulur para njerëzve duke bërë dhe shqiponjën me duar.

I shoqëruar nga persona publik që pritet të mbajnë fjalën e tyre gjatë tubimit, në krah të tij shihet dhe boksieri Kristian Mema, i cili mban me vete dhe brezin e boksit, dhe kishte shprehur më herët mbështetjen për tubimin.

Live/ Manifestimi i Presidentit Meta ne mbrotje te Kushtetutes

Live/ Manifestimi i Presidentit Meta ne mbrotje te Kushtetutes

Posted by EeTimes.al on Monday, March 2, 2020

1 Comment

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.