E pa dëgjuar më parë Qeni deklaron veten të humbur në rajonin e policisë

Një qen në Teksas eci rreth 1 5 kilometra larg shtëpisë në mes të natës dhe përfundoi në Departamentin e Policisë.

Policët e Departamentit të Policisë në Odessa të SHBA ve u shokuan kur një qen hyri brenda godinës, shkruan Daily Mail.

Ky djalë i lumtur hyri natyrshëm natën e kaluar në tavolinën e përparme të Departamentit të Policisë tha duke qeshur Departamenti i Policisë Odessa krahas imazheve që ata kapën gjatë vizitës së tij.

Rreshteri Rusty Martin tha Ne të gjithë ishim të ngazëllyer që e morëm atë brenda ndërtesës. Kemi pasur një top tenisi dhe ja hodhëm që të luante. Të gjithë e donin shumë.

Policia e Odessa bëri shaka në Facebook Ne menduam se ai dëshironte të aplikonte për një pozicion pune pranë nesh.

Më pas Departamenti mundi të gjejë pronarin e qenit, Alvaradon. Alvarado falenderoi rajonin e policisë dhe tha se ai planifikon të marrë qenin e tij në udhëtime nëpër botë pasi nuk duket se mund të qendrojë në një vend të vetëm.

Ai nuk i merr gjërat seriozisht, nuk do tja dijë nëse unë shqetësohem për të , tha Alvarado për NewsWest 9.

82 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 11. writing like yours these days. I truly appreciate individuals like you! Take care!! Feel free to visit my blog post aarp life insurance
  There is certainly a lot to know about this subject. I like all the points you ave made.
  Spot on with this write-up, I really assume this website needs rather more consideration. I all most likely be again to learn rather more, thanks for that info.

 12. Before you bet real currency, it is advised that you play for fun first (i.e. without staking your cryptocurrency), in order to get an understanding of the rules and condition of the bet, as well as a familiarity of the website or app that you are using to make the bets. Some betting exchanges allow you to bet/play with pretend money. As Bitcoin ranges around the astronomical $35,000 mark, more and more people around the world are getting excited about crypto. Newcomers are looking for the next coin with massive upside potential, while seasoned crypto-enthusiasts are searching for their next investment opportunity. Connecting decision makers to a dynamic network of information, people and ideas, Bloomberg quickly and accurately delivers business and financial information, news and insight around the world. https://systemway.ru/user/profile/426689 Related: Best Online CasinosRelated: Best Online Casinos AustraliaRelated: Best Online Casinos India To play casino with free money, you often have to use a no deposit bonus code. If you look at our top list, you’ll see that most of our US casinos use bonus codes. Your first bonus as an Energy Casino member may be a bundle of 70 free spins, coming as C$7 in promotional funds. What you must do to claim it is: Some casinos require you to enter a specific bonus code when claiming their no deposit offers. Where relevant, you’ll always find the bonus code clearly stated in our top lists and casino reviews. To receive the bonus it’s crucial that you use the bonus code. New players receive a free bonus! Join Now These will almost always be paired with some deposit bonuses or a certain amount of free play, with you rarely just getting the free cash and free spins on their own. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.