Braçe denoncon me FATURË farmacinë në Tiranë: Ka rritur çmimin e dizinfektantëve, kjo është një turp dhe neveri

Zëvednës Kryeministri, Erion Braçe ka publikuar sot një faturë tatimore të një farmacie ku shihet se çmimi i një dizifenktanti ësthë rritur me disa herë. Në një reagim në mediat sociale, teksa ka publikuar foton, Braçe shkruan se kjo është një turp dhe një biznes i nëveritshëm.

Më tej numri 2 i qeverisë shton se një rast i ngjashmë ka ndodhur dhe në Milano, ku prokurorët hapën hetim menjëherë, prandaj dhe organet fiskale duhet të bëjnë të njëjtën gjë dhe këtu.

76 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 11. What i do not realize is in reality how you’re not actually much more well-preferred than you may be
  right now. You’re very intelligent. You recognize thus considerably on the subject
  of this subject, produced me in my opinion imagine it from a lot
  of various angles. Its like women and men don’t seem to be
  involved unless it is something to accomplish with Lady gaga!

  Your individual stuffs nice. Always take care of it up!

Leave a Reply

Your email address will not be published.