“Zoti eshte dashuri” Keti Bazhdari na prezanton me kurorezimin e dashurise (FOTOT)

Keti Bazhdari i ka thene “po” dashurise ne nje ceremoni te vecante ne Kishen Franceskane ne Shkoder.

Por kur kane kaluar pak dite nga dite e shumepritur per ciftin e ri, ajo i ka prekur te gjithe me nje dedikim special per ato te cilet bene kaq magjike diten me te rendesishme te jetes.

Statusi i plote

“Zoti eshte dashuri! Zoti eshte bukuri” Faleminderit Dom Artur per mbajtjen e nje meshe super te vecante! Faleminderit Pader Aleksander per disponibilitetin e treguar!

Faleminderit Anita e sallon Butterfly per delikatesen dhe talentin, qe bene te mundur qe perralla e jone te kthehet ne realitet
Faleminderit Emanuel Palushaj, Gent Puka, Arjet Faslija, Maison Kavaja, Olti Ferhati, Elvis Zefi qe memorizuat keto momente tona magjike!

Faleminderit Ami Event qe bashkepunuat me ne per ti dhene jete imagjinates tone!

2 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.