Meta i kërkon Bashës të informojë Kryemadhin për grushtin e shtetit: Do e shpartalloj me përgjigjen shembullore që meriton

Qëndrimin e tij për një tentativë grusht shteti në Shqipëri, Presidenti Ilir Meta ia shfaqi sot liderit demokrat Lulzim Basha të cilin e thërriti në një takim në zyrën e tij në presidencë, siç bën të ditur zëdhënësi i kreut të shtetit, Tedi Blushi.

Siç thuhet në një postim të shpërndarë prej tij në Facebook, Meta i kërkoi kryetarit demokrat Basha, që për skandalet e fundit anti-kushtetuesë të mazhorancës, siç ai i quan, të informojë edhe drejtuesit e partive të tjera opozitare, mes të cilave është edhe Lëvizja Socialiste për Integrim, forca politike që drejton bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi. Zëdhënësi shfaq një reagim të ashpër të Presidentit Ilir Meta, kur thotë se ai “do të bëjë çdo gjë për të ndaluar dhe shpartalluar’grushtin e shtetit, duke i dhënë përgjigjen më shembullore që meriton”

“Presidenti i Republikës Ilir Meta thirri sot në një takim Kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Presidenti Meta e njohu Bashën me skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekjet e Rilindjes për grusht shteti, dhe i kërkoi kryetarit të PD-së që të informonte edhe drejtuesit e partive të tjera opozitare. Presidenti Meta bëri të qartë se do të bëjë çdo gjë për të ndaluar dhe për të shpartalluar grushtin e shtetit, duke i dhënë përgjigjen më shembullore që meriton” njofton zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi

616 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

  7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

  8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.