Kur ndërron dorën dhe bëhesh gips / Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa ‘kryqëzohet’ nga gazetarët VIDEO


Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve: Artan Hoxha, Klodiana Lala, si dhe me të ftuarit e tjerë. Sigurisht këto momente “pikante” nuk i kanë shpëtuar as blogerit të njohur Olti Curri.

Ai ka shpërndarë një video, në të cilin Rama shfaqet paksa i habitur nga pyetjet e gazetarëve lidhur me foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit. me mbishkrimin Kur nderron doren dhe behesh gips


2 Comments

  1. Здравствуйте! Позвоните пожалуйста, интересует товар с вашего сайта.
    89686803080

  2. Примогемы для игры геншин импакт можно дешево купить в магазине Tulen.Store гемы купить – найти их крайне легко и с моментальной доставкой вы получите свои примогемы.

  3. My experience working for Consumer Genius was extremely disappointing. Although I completed all my job responsibilities and worked hard, I haven’t received my salary for four months. Despite trying to contact the company several times, I haven’t received a response or any explanation for the delay. It’s not only unethical but also illegal to withhold employees’ salaries. This conduct reflects poorly on the company’s professionalism and respect towards their workforce. I strongly advise anyone against working for this company or considering any business dealings until they show a genuine commitment to treating their employees with respect and paying their salaries on time.

  4. HP 991 ac kartuş, HP OfficeJet Pro serisi yazıcılar için özel olarak tasarlanmış bir toner kartuşudur. Bu kartuş, OfficeJet Pro X serisi yazıcılar için kullanılmaktadır. Bu kartuş, gelişmiş yazdırma teknolojisi sayesinde çok yüksek kaliteli ve üst düzey yazdırma performansı sunar. HP 991 ac kartuş, yazıcılar için önerilen orjinal toner kartuşlar arasındadır. Bu kartuş, üst düzey yazdırma kalitesi ve yüksek çıktı verimi sağlamak için tasarlanmıştır. Kartuşcenter

  5. I?ve been exploring for a little bit for any high-quality articles or blog posts in this kind of area . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website. Reading this info So i am happy to show that I’ve an incredibly excellent uncanny feeling I found out exactly what I needed. I such a lot indubitably will make certain to do not overlook this site and give it a look regularly.

  6. HP 991 ac kartuş, HP OfficeJet Pro serisi yazıcılar için özel olarak tasarlanmış bir toner kartuşudur. Bu kartuş, OfficeJet Pro X serisi yazıcılar için kullanılmaktadır. Bu kartuş, gelişmiş yazdırma teknolojisi sayesinde çok yüksek kaliteli ve üst düzey yazdırma performansı sunar. HP 991 ac kartuş, yazıcılar için önerilen orjinal toner kartuşlar arasındadır. Bu kartuş, üst düzey yazdırma kalitesi ve yüksek çıktı verimi sağlamak için tasarlanmıştır. Kartuşcenter

  7. HP 991 ac kartuş, HP OfficeJet Pro serisi yazıcılar için özel olarak tasarlanmış bir toner kartuşudur. Bu kartuş, OfficeJet Pro X serisi yazıcılar için kullanılmaktadır. Bu kartuş, gelişmiş yazdırma teknolojisi sayesinde çok yüksek kaliteli ve üst düzey yazdırma performansı sunar. HP 991 ac kartuş, yazıcılar için önerilen orjinal toner kartuşlar arasındadır. Bu kartuş, üst düzey yazdırma kalitesi ve yüksek çıktı verimi sağlamak için tasarlanmıştır. Kartuşcenter