Ngjarja e rende ne Shkoder/ Policia jep versionin zyrtar PISTA KU PO HETOHET

Policia e Shkodres ka dhene versionin zyrtar ne lidhje me ngjarjen e regjistruar ne lagjen Qemal Stafa rreth 14.

Ne njoftimin per shtyp te Policise se Shkodres raportohet se nuk ka persona te lenduar nderkohe qe po hetohet per identifikimin e personave qe shkembyen zjarr me njeri tjetrin.

Sipas policise nje person ka qelluar ne ajer dhe me pas eshte larguar me nje automejt

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.