RENEA dhe FNSH rrethojnë Lezhën, kontrolle në banesa dhe biznese

Në orët e para të mëngjesit të sotëm forcat e FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar në qytetin e Lezhës dhe në rrethina duke rrethuar zonën në kuadër të një operacioni për arrestimin e personave të kërkuar nga drejtësia.

Efektivët kanë kontrolluar disa banesa dhe lokale, ndërsa raportohet për disa të shoqëruar. Operacioni vijon në qytetin e Lezhës

411 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.