VIDEO/ 5.5 ballë lëkundin Shqipërinë, qytetarët dalin nga banesat

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë në vendin tonë lëkundjet e të cilit kanë shkaktuar panik të madh.

Lëkundjet janë ndjerë në kryeqytet tepër të forta ndërsa mësohet se ka qenë 5.5 ballësh me epiqendër në hamallaj.

Kjo ka shkatuar frikë dhe panic tek qytetarët ndërsa kanë dalë një pjesë e mirë e tyre nga banesat.

Nuk ka raportime ende nëse janë shënuar dëme në njerëz apo material, ndërsaa në vijim do t’ju mbajmë të informuar.

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.