LAJM I FUNDIT / Nuk ndalen lëkundjet në Shqipëri, shënohen edhe dy tërmete të tjerë

Dy lëkundje të tjera tërmeti janë shënuar mbrëmjen e sotme me epiqendër në detin Adriatik.

Sipas të dhënave të siguruara nga Dosja.al nga aplikacionet që masin tërmetet rezulton që pas goditjes me magnitudë 4.8 gradë të shkallës righter kanë rënë edhe dy të tjerë, përkatësisht me magnitudë 3.3 dhe 4.1. Edhe dy lëkundjet e tjera, epiqendrën e kanë në Durrës, pranë detit Adriatik.

Banorët kanë braktisur banesat dhe kanë dalë në rrugë pas lëkundjeve të vazhdueshme.

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.