‘Qielli duket se është tërësisht në anën tuaj’, zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi

Përfitoni nga Hëna në shenjën e Luanit për të realizuar atë që ju intereson. Shpirt vëzhgues, tërheqës në aftësinë për të bindur të tjerët. Argëtohuni një një festë apo diskotekë.

Demi

Nëse humori nuk është edhe aq  i mirë, hiqni qafe shqetësimet dhe mendimet e zymta dhe lejojini vetes një pushim të këndshëm me parnterin.  Ndjenja e nostalgjisë do t’ju lodhë disi, prandaj mos mendoni shumë.

Binjakët

Nëqoftëse partneri do të tregohet i ftohtë ndaj programeve tuaja të ditës për impenjime në punë ose nga dembelizmi, natyrisht përfitoni për tu argëtuar me miqtë tuaj.

Gaforrja

Mos u shqetësoni me dyshime, telefononi dhe sqaroni drejpërdrejt një çështje që ka mbetur e paqartë për shkakun tuaj apo të personave të tjerë. Dashuria vazhdon shumë mirë.

Luani

Keni në dispozicion të gjithë përbërësit e nevojshmë për të kaluar një ditë të këndshme në shoqërinë e personave stimulues. Do të kënaqeni, gjithashtu do të njihni edhe njerëz të rinj.

Virgjëresha

Do të kaloni një ditë perkushtuar studimit dhe punës dhe kjo do t’ju bëjë shumë mirë. Nga ky pushim dhe qëtësi mund t’ju lindin ide të reja . Jeta në çift duket tashmë se është e stabilizuar.

Peshorja

Do të jetë një ditë dinamike dhe e shkëlqyeshme. Do të udhëtoni bashkë me miqtë tuaj dhe gjithçka do të kalojë këndshëm. Me partnerin një darkë e rafinuar mund t’i japë një hov të ri jetës tuaj në çift.

Akrepi

Nëse ndiheni të lodhur dhe të pa motivuar, ia dedikoni këtë ditë të pare të javës punës dhe aktivitetit ekonomik. Shtyni të gjitha impenjimet urgjente dhe bëni atë që ju bën të ndiheni mirë.

Shigjetari

Qielli duket se është tërësisht në anën tuaj. Do të keni sadisfaksione personale të cilat ju favorizojnë si në profesionin tuaj ashtu edhe në projektet e reja. Do të keni një njohje të re, ndoshta një histori intriguese.

Bricjapi

Edhe pse profesioni është shumë i rëndësishëm për ju, kërkoni të mos sakrifikoni as partnerin tuaj as kohën e lirë. Një ditë pozitive për të përfunduar disa çëshjte apo të zgjidhni punë të lëna përgjysmë.

Ujori

Në  çift parashikohen mospajtime për shkak të Hënës tek Luani. Një xhelozi e pazakontë do t’ju bëjë të dilni jashtë karakterit tuaj. Paqja është e mirë po duhet një dozë e mirë tolerance.

Peshqit

Vini rregull përreth jush e mos lejoni që të jenë të tjerët ata që jua diktojnë atë që duhet të bëni. Do të jeni në gjendje t’i jepni shumë partnerit, me disponueshmërinë dhe dashurinë që keni.

62 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 11. Hey! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to check it out.
  I’m definitely enjoying the information. I’m bookmarking and will
  be tweeting this to my followers! Outstanding blog and superb design.

 12. Hey there, I think your blog might be having browser compatibility issues.
  When I look at your blog in Chrome, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, great blog!

 13. We are a group of volunteers and opening a
  new scheme in our community. Your website offered us with
  valuable information to work on. You’ve done
  an impressive job and our entire community will be
  grateful to you.

 14. After looking over a number of the articles
  on your web page, I truly appreciate your technique of writing a blog.

  I saved it to my bookmark website list and will be checking back
  in the near future. Please check out my web site as well and
  tell me your opinion.

 15. Greetings! This is my first comment here so I just wanted to give a quick
  shout out and tell you I really enjoy reading through your articles.
  Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same subjects?
  Appreciate it!

 16. Fascinating blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
  A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog shine.
  Please let me know where you got your theme. Thanks a lot

 17. I’m not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep
  it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back later on. Cheers

 18. I’m no longer sure the place you’re getting your information, but good topic.
  I needs to spend some time learning much more or understanding more.
  Thank you for great information I was looking for this information for my mission.

 19. Thank you, I’ve just been searching for info about this subject
  for a long time and yours is the greatest I’ve discovered till now.
  But, what in regards to the bottom line? Are you sure in regards to the supply?

 20. I’ve been surfing online more than three hours today, yet I
  never found any interesting article like yours.
  It is pretty worth enough for me. In my view, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the net will be a lot more useful than ever before.

 21. Do you mind if I quote a couple of your articles as long as I provide
  credit and sources back to your blog? My website is in the exact same
  area of interest as yours and my users would certainly benefit from a lot of the information you present here.
  Please let me know if this alright with you. Thank you!

 22. Hi there! Quick question that’s completely off topic. Do you know how to make your site
  mobile friendly? My site looks weird when viewing from my iphone 4.
  I’m trying to find a template or plugin that might
  be able to correct this problem. If you have any recommendations, please share.
  Cheers!

 23. Fantastic beat ! I would like to apprentice even as you amend your web
  site, how can i subscribe for a weblog web site?

  The account aided me a applicable deal. I were a
  little bit acquainted of this your broadcast provided brilliant clear concept

 24. I was suggested this blog by my cousin. I’m not sure whether this post
  is written by him as nobody else know such detailed about my trouble.

  You are incredible! Thanks!

 25. Hi there, I found your blog by the use of Google even as searching
  for a comparable topic, your web site got here up,
  it looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

  Hi there, simply became aware of your weblog thru Google, and found that it’s really informative.
  I am going to watch out for brussels. I’ll appreciate in case you
  continue this in future. A lot of other people will probably be
  benefited from your writing. Cheers!

 26. You’ve made some decent points there. I checked on the web for more information about the issue
  and found most individuals will go along with your views on this site.

 27. Hello there, just became aware of your blog through Google,
  and found that it is truly informative. I am gonna watch out for brussels.
  I will appreciate if you continue this in future. Lots of people
  will be benefited from your writing. Cheers!

 28. Thank you for any other magnificent article. Where else could anyone get that
  kind of information in such an ideal method of writing?

  I’ve a presentation next week, and I am on the look for such information.

 29. I do accept as true with all of the concepts you have presented on your post.
  They’re very convincing and will certainly work. Still,
  the posts are very brief for newbies. May just you please lengthen them a
  little from subsequent time? Thank you for the post.

Leave a Reply

Your email address will not be published.