Shpërthen bombola e gazit, plagoset çifti i të moshuarve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lushnjë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi janë plagosur çifti i të moshuarve. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dushk.

BalkanWeb mëson se bëhet fjalë për çiftin Iljaz dhe Esma Kolku. Mësohet se 70 vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa bashkëshortja e tij është jashtë rrezikut për jetën

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.