Horoskopi ditor, e martë 14 Janar 2020

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

Dashi

Pritet qe gjerat te shkojnë mire gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do ju surprizoje ne çdo moment. Beqaret do kenë takime te papritura, por qe do ua ndryshojnë jetën për mire. Ne planin financiar ka rrezik te bëni disa gabime te pafalshme te cilat do ndikojnë mjaft ne te ardhmen e gjendjes suaj.

Demi

Venusi dhe Neptuni do bëhen bashke sot dhe do krijojnë një klime harmonike. Do dashuroheni pa dorashka dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër dhe te shohim mire kudo qe te shkojnë. Ne momentet qe me pak e presin mund te shfaqen persona interesante. ne planin financiar do keni goxha përmirësime dhe do ndiheni mire.

Binjaket

Do ndiheni te kënaqur sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do kërkoni te ndaheni për asnjë çast. Shpesh do ju duket vetja si ne ëndërr. Beqaret do jene me mire ashtu si janë dhe nuk do e kërkojnë me ngulm një person për ta pasur ne krah. Ne planin financiar ka rrezik qe te keni goxha probleme për shkak se kohet e fundit jeni treguar te pamatur dhe te pakujdesshëm.

Gaforrja

Do keni shume fat ne planin sentimental gjate kësaj dite. Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do kaloni çaste te mrekullueshme. Edhe beqaret do jene me fat dhe me ne fund pas kaq kohesh kërkimi do e gjejnë atë qe do ju përshtatet ne çdo pike. Te ardhurat do vijnë duke u rritur. Do jeni disi me te qete se kohet e fundit kur te kryeni shpenzime.

Luani

Do jeni shume te qarte për ato qe doni te bëni ne jetën tuaj ne çift sot dhe do flisni hapur me partnerin. Ai do jete i gatshëm t’ua plotësojë dëshirat me te zjarrta. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te filluar një histori dashurie dhe do mbeten serish vetëm. Gjendja financiare do jete e mire, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni me symbyllur.

Virgjeresha

Gjete kësaj dite do përjetoni emocione te paparashikuara dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Partneri do jete ai qe do mendoje edhe për detajet me te vogla. Beqaret nuk do mendojnë për dashurinë, por një takim i papritur do i beje qe te mos qëndrojnë indiferente. Nuk do ju pëlqejë aspak te kurseni para, por situata do jete e tille qe duhet ta bëni patjetër.

Peshorja

Do keni nevoje shume te madhe për me tepër qëndrueshmëri ne jetën tuaj ne çift sot, por vështirë se do ja dilni. Partneri do jete me humor te keq dhe nuk do preferoje te qëndrojë pranë jush. Gjithsesi mos u nxitoni te merrni vendime. Beqaret duhet te mendohen mire pe rate qe duan te bëjnë para se te vendosin. Financat nuk do jene problematike.

Akrepi

Asgjë e rëndësishme apo e veçante nuk ka për te ndodhur sot ne jetën tuaj ne çift. Ne përgjithësi do jete rutina ajo qe do mbizotërojë. Beqaret nuk do jene te vendosur pe rate qe duan te bëjnë dhe mund te humbasin edhe mundësitë qe do iu jepen për histori dashurie pasionante. Financat do kenë probleme te vogla. Merrni sa me shpejt masa strikte.

Shigjetari

Te dashuruarit do kalojnë çaste romantike pranë te dashurit te zemrës. Nuk pritet as problemi me i vogël mes tyre. Beqaret duhet te tregohen shume te matur gjate kësaj dite sepse disa presona do kërkojnë t’i joshin vetëm sa për t’i lënduar me pas. Mos ja kini besën askujt. Ne planin financiar duhet te bëni pak ekonomi. Do ju duhen para për me vone.

Bricjapi

Do e thelloni edhe me tepër lidhjen ne çift gjate kësaj dite dhe do bëni plane mbi te ardhmen. Disa mund te mendojnë për një martese shume shpejt. Beqaret do preferojnë edhe sot te qëndrojnë ashtu si janë. Nuk ka ardhur ende koha për ndryshime. Ne planin financiar duhet t’i bëni sytë katër dhe te mateni mire para se te shpenzoni.

Ujori

Dite euforike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Si ju ashtu edhe partneri do jeni te gatshëm te toleroni dhe te bëni gjithçka qe çdo gjë te shkoje për mrekulli. beqaret do jene me shume fat ne dashuri. Jeta e tyre do ketë ndryshime rrënjësore. Klima yjore nuk do jete e keqe as për financat. Gjendja do jete përgjithësisht e mire nëse shpenzoni me kursim.

Peshqit

Ju qe jeni ne një lidhje duhet te gjeni mënyra te veçanta për ta shprehur dashurinë. Ne këtë mënyrë do ndiheni te dy me mire. Priten dashuri me shikim te pare sot për te dashuruarit, megjithatë nuk duhet menjëherë te hidhni hapa. Njihuni njëherë me ata persona. Ne planin financiar duhet me patjetër te merrni masa. Kërkoni edhe ndihme nëse nuk ja dilni dot vete

123 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 2. My brother recommended I would possibly like this web site.
  He was once totally right. This put up truly made my day.

  You can not believe simply how much time I had spent for this info!

  Thanks!

 3. I like the helpful info you provide in your articles.

  I’ll bookmark your weblog and check again here regularly.
  I’m quite certain I will learn many new stuff right here!
  Best of luck for the next!

 4. Hi there, this weekend is fastidious designed for me, since this point in time i am reading this enormous informative
  piece of writing here at my house.

 5. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d
  without a doubt donate to this fantastic blog! I suppose for now
  i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google
  account. I look forward to brand new updates and
  will share this blog with my Facebook group. Chat soon!

 6. An intriguing discussion is definitely worth comment. I do believe that you ought to publish
  more about this issue, it may not be a taboo subject but typically people do not discuss such subjects.
  To the next! Cheers!!

 7. I know this site provides quality dependent articles or reviews and additional material,
  is there any other site which offers such stuff in quality?

 8. Wonderful article! That is the kind of info that
  are supposed to be shared across the net.
  Shame on the seek engines for now not positioning this publish upper!
  Come on over and seek advice from my website .
  Thank you =)

 9. Hmm it looks like your site ate my first comment (it was extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I had written and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
  I too am an aspiring blog writer but I’m still new to everything.
  Do you have any recommendations for rookie blog writers?
  I’d really appreciate it.

 10. You really make it seem so easy with your presentation but I
  find this matter to be actually something which I think I would never understand.
  It seems too complicated and very broad for me. I am
  looking forward for your next post, I’ll try to get the hang
  of it!

 11. fantastic points altogether, you just received a brand new reader.
  What might you recommend in regards to your submit that you simply made a few days ago?
  Any positive?

 12. I am really loving the theme/design of your web site.
  Do you ever run into any browser compatibility problems?
  A few of my blog readers have complained about my website not working correctly in Explorer
  but looks great in Safari. Do you have any solutions to
  help fix this problem?

 13. of course like your web-site but you need to test the spelling on several of your posts.

  Several of them are rife with spelling issues and I find it very troublesome to tell the truth however I will definitely come again again.

 14. It’s perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy.

  I’ve read this publish and if I may I desire to suggest you some interesting things or advice.
  Maybe you could write next articles regarding this article.
  I wish to learn more things about it!

 15. Amazing blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?
  I’m hoping to start my own site soon but I’m a little lost on everything.
  Would you recommend starting with a free platform like WordPress
  or go for a paid option? There are so many choices out there that I’m totally overwhelmed ..
  Any recommendations? Thanks a lot!

 16. I’ve been surfing online more than 3 hours today, yet I never
  found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me.

  Personally, if all website owners and bloggers made good content as you did, the web will be
  much more useful than ever before.

 17. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though
  you relied on the video to make your point. You
  obviously know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos
  to your site when you could be giving us something enlightening to read?

 18. I was suggested this website by my cousin. I am not sure whether this post is written by
  him as no one else know such detailed about my
  trouble. You are incredible! Thanks!

 19. I’m not sure where you are getting your information, but good
  topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more.
  Thanks for great information I was looking for this information for my
  mission.

 20. After looking at a handful of the blog posts on your blog, I really appreciate your
  technique of blogging. I book-marked it to my
  bookmark site list and will be checking back soon. Take a look at my website as well and let me know your
  opinion.

 21. Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it.
  Look advanced to more added agreeable from you! However,
  how can we communicate?

 22. We’re a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
  Your site offered us with useful information to work on.
  You’ve done an impressive activity and our whole group might be thankful to
  you.

 23. I blog frequently and I seriously appreciate your information. Your article has really peaked my
  interest. I am going to book mark your site and keep checking for new details about once per
  week. I opted in for your Feed as well.

 24. Definitely believe that which you said. Your favorite justification appeared to be on the web the simplest thing to be aware of.
  I say to you, I certainly get annoyed while people consider
  worries that they plainly do not know about. You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side-effects
  , people can take a signal. Will probably be back to get more.
  Thanks

 25. Nice blog! Is your theme custom made or did you download it from
  somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would
  really make my blog stand out. Please let me know where you got your design. Cheers

 26. Usually I do not learn article on blogs, however I wish to say that this write-up very forced me to try and do so!
  Your writing taste has been surprised me. Thanks, quite great article.

 27. great put up, very informative. I’m wondering why the opposite experts of this sector do
  not realize this. You must proceed your writing.
  I’m confident, you’ve a great readers’ base already!

 28. Pretty section of content. I just stumbled upon your
  website and in accession capital to assert that
  I get in fact enjoyed account your blog posts. Any way I will be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently fast.

 29. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter
  updates. I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something
  like this. Please let me know if you run into anything.
  I truly enjoy reading your blog and I look forward to your
  new updates.

 30. Usually I do not read post on blogs, however I wish to say that this write-up very
  forced me to check out and do so! Your writing taste has been amazed me.
  Thank you, quite nice article.

 31. Good blog you have got here.. It’s hard to find good quality writing like yours nowadays.
  I seriously appreciate people like you! Take care!!

 32. I think this is among the most vital information for me.
  And i am glad reading your article. But want to remark on some general things, The website style is ideal, the articles is really excellent :
  D. Good job, cheers

 33. Unquestionably believe that which you said. Your favourite reason appeared to be at the web the easiest factor to understand of.
  I say to you, I definitely get irked at the same time as other people consider issues that they just do not understand about.
  You managed to hit the nail upon the top as well as outlined out the whole thing without having side-effects , other people can take
  a signal. Will likely be back to get more. Thanks

 34. Usually I don’t learn post on blogs, but I wish to say that this
  write-up very pressured me to try and do so! Your writing taste has been surprised me.
  Thanks, quite nice post.

 35. When I initially commented I seem to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and from now on every time a comment is added I recieve 4 emails with the same comment.
  Perhaps there is an easy method you are able to remove me from that service?
  Kudos!

 36. you are really a good webmaster. The website loading velocity is incredible.
  It kind of feels that you’re doing any unique trick.
  Also, The contents are masterpiece. you’ve done a wonderful activity in this subject!

 37. Can I simply say what a comfort to uncover
  an individual who actually understands what they’re discussing on the net.
  You definitely understand how to bring an issue to light
  and make it important. A lot more people really need to
  check this out and understand this side of your story.
  It’s surprising you’re not more popular given that you surely possess the gift.

 38. I have been exploring for a little for any high-quality articles or weblog posts in this sort of area .
  Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this website.
  Studying this information So i am glad to show that I have a very good uncanny feeling I found
  out exactly what I needed. I most for sure
  will make certain to do not disregard this web site and provides it a look regularly.

 39. Hello, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just
  wondering if you get a lot of spam remarks? If so how
  do you protect against it, any plugin or anything you
  can advise? I get so much lately it’s driving me
  crazy so any help is very much appreciated.

 40. Hey I know this is off topic but I was wondering if you
  knew of any widgets I could add to my blog that automatically
  tweet my newest twitter updates. I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with
  something like this. Please let me know if you run into anything.
  I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

 41. Hi! I could have sworn I’ve been to your
  blog before but after looking at some of the posts
  I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely happy
  I discovered it and I’ll be book-marking it and checking back often!

 42. Hi there! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting
  a new project in a community in the same niche.
  Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a extraordinary job!

 43. Unquestionably believe that which you said. Your favorite reason seemed to be on the web the easiest thing to be aware
  of. I say to you, I definitely get irked while people consider worries
  that they plainly do not know about. You managed to hit the nail upon the
  top and also defined out the whole thing without having side effect , people could take a signal.

  Will probably be back to get more. Thanks

 44. I’m impressed, I must say. Rarely do I encounter a blog
  that’s equally educative and engaging, and without a doubt, you have hit the nail on the head.
  The problem is something which too few folks are speaking intelligently about.
  I’m very happy I stumbled across this in my search for something concerning this.

 45. Do you have a spam problem on this site; I also am a blogger, and I was curious about your situation; we
  have created some nice procedures and we are looking
  to exchange solutions with others, please shoot me an email
  if interested.

 46. I’m truly enjoying the design and layout of your blog.
  It’s a very easy on the eyes which makes it much
  more pleasant for me to come here and visit more often. Did
  you hire out a developer to create your theme? Outstanding work!

 47. It’s the best time to make some plans for the future and it’s time to be happy.
  I have read this post and if I could I desire to
  suggest you some interesting things or suggestions.
  Perhaps you can write next articles referring to this article.
  I desire to read even more things about it!

 48. Hello I am so delighted I found your blog, I really found you by accident, while I was looking
  on Google for something else, Regardless I am here now and would just like
  to say thank you for a marvelous post and a all round interesting blog (I also love the theme/design),
  I don’t have time to look over it all at the moment
  but I have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back
  to read much more, Please do keep up the awesome jo.

 49. Nice post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon every day.
  It’s always useful to read content from other authors
  and use a little something from their web sites.

 50. This is really interesting, You’re an overly skilled blogger.
  I have joined your feed and sit up for in quest of extra of your great post.
  Also, I have shared your web site in my social networks

 51. Great blog here! Additionally your site rather a lot up fast!
  What host are you the use of? Can I am getting your affiliate link for your host?
  I want my web site loaded up as fast as yours
  lol

 52. Hi! This is kind of off topic but I need some advice from an established
  blog. Is it difficult to set up your own blog? I’m not very techincal
  but I can figure things out pretty quick. I’m thinking about making my own but I’m not sure where to
  start. Do you have any points or suggestions? With thanks

 53. I’m very pleased to uncover this page. I wanted to thank you
  for ones time for this wonderful read!! I definitely appreciated
  every bit of it and i also have you book-marked to look at new stuff on your web
  site.

 54. I wanted to be able to say a few words of praise
  for the creator of this site. They have made something unique and I am thankful to have come across it.

  The site is well-designed, it has a well-organized content, and it is an absolute pleasure to spend time on this site.
  Thank you for your dedication!

  My website; disney lanyards

 55. I have read some good stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting.

  I wonder how so much effort you set to make this sort of
  wonderful informative site.

 56. Howdy would you mind stating which blog platform you’re working with?
  I’m going to start my own blog soon but I’m having a hard time
  selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and
  Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something completely unique.
  P.S My apologies for being off-topic but I had to ask!

 57. The other day, while I was at work, my sister stole my iPad
  and tested to see if it can survive a 40 foot drop, just so she can be a
  youtube sensation. My iPad is now broken and she has 83 views.
  I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

 58. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious what all is needed to get
  setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
  I’m not very web savvy so I’m not 100% certain. Any tips or advice would be greatly appreciated.
  Kudos

 59. Thanks for one’s marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you are
  a great author.I will remember to bookmark your blog and will eventually come back someday.
  I want to encourage you to ultimately continue your great writing, have a nice morning!

 60. Excellent goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you’re just too great.
  I really like what you’ve acquired here, certainly like what you are stating
  and the way in which you say it. You make it entertaining and you still care for to keep it sensible.
  I can’t wait to read far more from you. This is actually a tremendous
  website.

 61. I’ve been browsing online greater than 3 hours lately, but I never found any attention-grabbing
  article like yours. It is pretty value sufficient for me.
  In my view, if all site owners and bloggers made
  just right content material as you probably did, the net will be a lot more helpful than ever before.

Leave a Reply

Your email address will not be published.