Shikoni sa janë rritur! Shkëlzen Berisha poston foto me dy fëmijët, vajza e djali kthehen nga Suedia


Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ka postuar një foto me dy fëmijët e tij nga martesa e parë.

Në rrjetet sociale Shkëlzen Berisha ka postuar këtë foto me vajzën dhe djalin e tij, të cilët prej vitesh jetojnë në Suedi bashkë me nënën e tyre Sadijen.

Çifti lidhur kurorë kur Sadija ishte 30 vjeçe dhe Berisha 22. Nga martesa e tyre erdhën në jetë dy fëmijë, Medina dhe Lajdon.

Ndërkohë pas ndårjes, Shkëlzeni është në një lidhje prej disa vitesh me blogeren Armina Mevlanin, më të cilën shumë shpejt do të martohen.


1 Comments