Moti i keq/ Bashkia Puke dhe Fushe Arrez ne erresire te plote

Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë ditës së sotme kanë bërë që të ketë defekt në linjën e tensionit të lartë Fierzë – Fushë Arrëz.

Për pasojë, kanë mbetur pa energji bashkitë, Pukë dhe F. Arrëz. Ndërkaq, vështirësi qarkullimi ka në aksin Vau Dejës-Pukë.

Bëhet me dije se në afërsi të Kthesës së Komanit janë shembur gurë. Gurët e rënë, rrezik për qarkullimin e mjeteve në këtë aks. Gurët janë shembur në afërsi të Qafës së Laqit.

28 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 11. https://main7.net/crazy/
  An impressive share! I’ve just forwarded this onto a friend who was conducting a little research on this. And he in fact ordered me lunch because I found it for him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending the time to talk about this matter here on your web site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.