Çfare po ndodh ? Radhe kilometrike drejt Muriqanit (FOTO)

Te gjithe po ikin ! Kjo foto e mberritur ne redaksine e eetimes, tregon per radhe te gjata te udhetareve te cilet lene vendin dhe i drejtohen kufirit me Malin e Zi.

Mbi 5 km, eshte radha e automjeteve ne afersi te doganes se Muriqanit qe lidh Shqiperine me Malin e Zi.

Burime prane policise kufitare ne Shkoder bejne me dije se fluksi i udhetareve ka qene i pritshem per shkak te fundjave por edhe festave te fundvitit ku shqiptaret duket se preferojne ti kalojne jashte vendit.

Sipas te dhenave prane Policise Kufitare, po punohet me kapacitet te plote por fluksi eshte tejet i larte dhe nuk perballohet cka detyrimisht sjell edhe radhe ne kufi / eetimestv.com

6 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.